روغن دنده صنعتی بهران

روغن دنده صنعتی بهران مخصوص دنده های ترکیبی از روغن پایه پلی الکالین گلایکول و مواد افزودنی ویژه با خاصیت کاهش اثر فشار EP برای مصرف در جعبه دنده دستگاه های صنایع مختلف تولید می شود. روغن بهران بردبار همچنین برای روانکاری دنده های تحت بار سنگین شامل دنده های مارپیچ، هیپوئید و یا یاتاقان های ساده در محدوده دمایی ۹- تا ۱۰۰ سانتیگراد پیشنهاد می شود.

بهران بردبار روغن مخصوص دنده های صنعتی با خاصیت کاهش دهندگی اثر فشار ‏EP، برای مصرف در ‏دنده های دستگاه های صنایع فولاد، دستگاه های فرایند لاستیک سازی، کاغذ سازی و نیز دنده های تحت بار ‏سنگین شامل دنده های مارپیچ و هیپوئید و یاتاقان ساده می باشد.


نکات مهم خرید روغن دنده

قبل از خرید روغن دنده صنعتی توصیه های سازنده دستگاه را مطالعه کنید. هرگز از روغن موتور یا سایر انواع روغن به جای روغن دنده صنعتی در گیربکس استفاده نکنید. ممکن است بسته به شرایط آب و هوا مجبور به استفاده از روغن دنده با گرانروی کمتر یا بیشتر شوید. پیش از خرید روغن دنده صنعتی از برند، ویسکوزیته و استانداردهای روغن مورد نیاز دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. در صورتی که اطلاعات روغن یاتاقان مورد نیاز را ندارید با تماس با تولیدکننده دستگاه این اطلاعات را کسب کنید. استفاده از روغن دنده صنعتی که استانداردهای لازم را ندارد ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند.


برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۶۳۶۳۲۴۲ تماس بگیرید